Pirmoji ir didžiausia licencijuota  pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“ pakvietė prisijungti prie nemokamų nuotolinių edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas“, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienėje veikloje, parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga!

Kovo 23 d.  pradinių klasių mokiniai jungėsi į nuotolinę edukaciją – Kūrybinės dirbtuvės –„ Velykinė dekoracija“. Stebėdami ir klausydami nurodymus mažieji gimnazijos mokiniai iš panaudotų skardinių, siūlų ir sagų  kūrė savitus  zuikučius.  Baigus darbelį, į skardines įpylę žemių ir pasodino savo atsineštas sėklas. Pradinukai pasidžiaugė savo velykinėmis dekoracijomis  ir beliko laukti kada sužaliuos zuikučiai.

Pradinio ugdymo mokytojos