Kovo 29 dieną būrelis mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinukų dalyvavo kasmetinėje Ventos gimnazijos literatūrinės kūrybos respublikinėje šventėje „Kuriame – save išsakome“. Renginio tikslas –  puoselėti vaikų meninius gebėjimus ir saviraišką, skatinti dalintis patirtais įspūdžiais. Dirbdami grupėse mokiniai pristatė savo kūrybos eiles, pasakojimus, rašinius tema „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Vėliau kūrybinėse dirbtuvėlėse gamino medalius. Džiaugiamės vaikais, kurie nepatingėjo ir sukūrė eilėraščių arba  rašinėlių apie Lietuvą. Tai –  pirmokai Vaida Molytė ir Jokūbas Šiurkus, antrokai Danielė Vičinskaitė,  Rugilė Malinauskaitė ir Titas Jankaitis, trečiokės Eglė Puzaraitė ir Gabija Prišmontaitė, ketvirtokė Solveiga Kaveckaitė. Vaikai apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Salomėja Dapšienė, pradinio ugdymo mokytoja

20180330_065906