Projektą „Noriu būti sveikas, aktyvus, saugus 3“, kuris finansuojamas Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos, vykdome ne tik darželyje, bet ir baseine.

„Kregždutės” priešmokyklinės grupės ugdytiniai net du kartus vyko į Mažeikių miesto baseiną, kur puikiai leido laiką, mokėsi plaukti, atsipalaiduoti, išbandė garų pirtį. Mokėmės atsakingai susiruošti reikiamus daiktus maudynėms, savarankiškai praustis duše, nusišluostyti, apsirengti, susidėti daiktus į kuprines, o tai didelis iššūkis šešiamečiui. Pirmąjį kartą pagalbos reikėjo daugiau, bet antrąją kelionės dieną vaikams tai pavyko puikiai.

Baseine vaikai ne tik smagiai pramogavo, bet buvo supažindinti ir mokomi, kaip saugiai elgtis vandenyje, kodėl svarbu mokėti plaukti.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Jankaitienė