Šį savaitgalį Lietuvoje startavo akcija „Darom iki galo 2021“. Joje pirmą kartą susiruošė dalyvauti ir mūsų gimnazijos pirmokai. Šių metų akcija nuo ankstesnių akcijų skyrėsi tuo, kad vyko vėliau nei ankstesniais metais, todėl didelis iššūkis buvo surasti dar nesutvarkytų teritorijų. Pasiūlymą pateikė Mažvydo mama. Padėti ieškoti taip pat pasisiūlė Elzės ir Edvardo mamos.

    Pavyko. Maršrutas paruoštas. Išsiruošėm darbuotis. Oras gražus, nuotaika puiki. Šiukšlių mažoka, bet pirmam kartui darbo užteko.

    Vienas reikalavimas – surinktas šiukšles reikėjo surūšiuoti ir patiems surasti konteinerius šiukšlėm sudėti. Padėjo Edvardo mama. Ji taip pat pakvietė pirmokus į savo namus. Pasidarbavus visų laukė vaišės.

    Tuo darbai nesibaigė. Darbavosi ir iš namų besimokantys vaikai kartu su savo tėveliais. O Rojus su mama dar ir rinko uogautojų bei grybautojų paliktas šiukšles Jonaičių miške.

    Džiaugiuosi puikiu pirmokų darbu. Dėkoju Edvardo mamai už malonų priėmimą savo namuose.

Mokytoja Stefanija Zarambienė