Vasario mėnesį vykusioje Akmenės rajono mokinių rusų kalbos (antrosios užsienio) olimpiadoje mūsų gimnazistė Gerda Eikytė laimėjo I-ąją vietą, todėl jai buvo suteikta garbė atstovauti Akmenės rajoną  respublikinėje Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadoje.

Prizininke Gerda šį kartą netapo, tačiau birželio pabaigoje gimnaziją pasiekė mūsų  III  klasės gimnazistei  skirta  Lietuvos respublikos Švietimo ministerijos ir Rusų kalbos mokytojų asociacijos padėka. Nors ir pavėluota, bet maloni staigmena.

Dėkoju Gerdai Eikytei už jos pavyzdingą darbštumą, pareigingumą, pasiektus rezultatus. Džiaugiuosi merginos sėkme. Linkiu  prasmingos ir geros paskutinės moksleiviškos vasaros.

Gerdos rusų kalbos mokytoja Genovaitė Pundziuvienė