Praėjusią savaitę Papilės gimnazijoje virė įprasta veikla. Skirtumas tik toks, kad pamokos vyko kitaip, kitose erdvėse.
6 ir 8 klasių mokiniai domėjosi Papilės praeitimi ir dabartimi. Klasės suskirstytos į komandas, kurios vykdė įvairias veiklas. Nustatėme dienos temperatūrą, debesų tipą ir debesuotumą. Išvykos metu vaikai žymėjimo gatves, kuriomis keliavome. Matavome įvairių Papilės gatvių užterštumą. Nustatėme, kad pravažiuojantys automobiliai labiausiai teršia Nepriklausomybės gatvę – pagrindinę miestelio transporto arteriją, kuria kiekvieną dieną pravažiuoja šimtai mašinų. Istorijos mokytoja Regina papasakojo apie miestelio lankytinas vietas, paminklus. Lankėmės ir miestelio parke, matavome medžių storį, ieškojome atsakymų į pateiktus klausimus apie Papilę ir jos apylinkes. Išvykos metu skaičiavome ir nueito kelio žingsnius. Veiklos pabaigoje mokiniai pristatė savo darbus.
Manau, mokiniai daugiau sužinojo apie miestelio istoriją, praeitį ir dabartį.

Mokytojos Vilija ir Regina