Vasario 16-oji – pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data. Šiemet švenčiame ne vieną datą, o Šimto metų sėkmės istoriją, kurią kūrėme visi.

Ikimokyklinio ugdymo skyrius „Kregždutė“ tęsia renginių ciklą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Vasario 7 dieną savo dovanas Tėvynei skyrė ugdytiniai, deklamuodami eilėraštukus. Džiaugiamės, kad savo išmoktu eilėraščiu pasveikinti Lietuvą panoro net devyniolika ugdytinių iš „Kačiukų“, „Boružėlių“, „Bitučių“ ir „Saulutės“ grupių. Didžiuojamės, kad vaikai išmoko netrumpus, auklėtojų ar tėvelių parinktus, gražius eilėraštukus. Konkurso pabaigoje visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais, o geriausieji skaitovai deleguoti į vasario 15 dieną rajoninį vaikų ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursą „Gimtine mano, esi gražiausia“, kuris vyks pas mus darželyje. Renginys skiriamas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Auklėtoja Ramutė Gricienė