Gegužės mėnesį Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Kregždutė“ grupėse vyko vasariška ir labai naudinga pamokėlių savaitė vaikams. Jų metu kalbėjomės apie vasaros džiaugsmus, pramogas bei saugų elgesį įvairiose situacijose.
Pamokėlių metu vaikai diskutavo apie saulę – kodėl svarbu saugoti odą, dėvėti kepurę ir nepamiršti gerti vandens karštomis dienomis.
Didelis dėmesys skirtas vandens temai ir saugumui prie vandens telkinių. Maudytis tik su suaugusiųjų priežiūra, būti atsargiems prie ežerų, upių ar baseinų.
Kalbėjomės ir apie galimas traumas vasaros metu – kaip jų išvengti aktyviai leidžiant laiką lauke.
Pamokėlių pabaigoje vaikai aktyviai dalijosi savo įspūdžiais, pasakojo vasaros nuotykius, uždavė daug klausimų ir džiaugėsi įgytomis žiniomis.
Linkiu saugios vasaros!
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Dalia Raugienė
