Bundanti saulė sukvietė ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ vaikus paminėti Pasaulinę Žemės dieną.

Visose grupėse organizuotos gamtos pažinimą skatinančios veiklos, padedančios suprasti ekologiškumą bei aplinkos tvarumą.

Mažiausieji ugdytiniai per ekraną stebėjo vaizdo įrašus, klausėsi ir pamėgdžiojo paukštelių garsus, apžiūrėjo darželio kieme esančius inkilėlius.

,,Kačiukų“ grupės vaikai klausėsi pasakojimų apie gamtos saugojimą, atliko tyrinėjimus, bandymus ir eksperimentus.

,,Boružėlių“ grupės ugdytiniai ekologinio sąmoningumo, gamtos išteklių taupymo, antrinių žaliavų panaudojimo patirtimi dalinosi tarptautiniame eTwinning projekte.

,,Žirniukų“ grupės vaikai šią dieną skyrė sėjai. Pasėjo kviečių, gėlių bei daržovių…

Vyriausieji ugdytiniai, priešmokyklinukai, sveikino Žemę ir dėkojo jai. Apkabino darželio kieme augantį Išminties ąžuolą, palinkėjo jam augti tvirtam ir žaliuoti 100 metų.