Spalio 10 dieną kasmet minime Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Ši diena mums primena apie psichinės sveikatos, jos stiprinimo, prevencijos svarbą.

Žmonių savijautai didžiulę reikšmę turi patiriamos emocijos ir jų keliami jausmai.

Pirmadienį socialinė pedagogė Kristina pakvietė 4b klasės mokinius į netradicinę dailės pamoką. Pradžioje kartu su mokiniais aptarėme kokias pagrindines emocijas žinome, kokius jausmus skirtingos emocijos sukelia. Mokytoja Jūratė supažindino vaikus su EmoMetru. Vėliau mokiniai emocijas perteikė spalvomis. Vieni piešė emocingus veidukus, kiti pavaizdavo savo emocijų skalę. Visi piešinukai savaip ypatingi.

Penktokai šiandien taip pat diskutavo apie emocijų svarbą žmogui. Aptarė kokius jausmus sukelia skirtingos emocijos bei sukūrė klasės plakatą „Emocijos mūsų klasėje“.