Mūsų mokyklos 6 klasės mokiniai įrodė, kad gamtos mokslai ir technologijos yra puiki komanda. Integruoto 4 pamokų ciklo metu mokiniai gamtos mokslų pamokose įgytas teorines žinias pavertė apčiuopiamais meno kūriniais. Įgyvendindami projektą „Nuo teorijos gamtos moksluose iki 3D modeliavimo“, šeštokai originaliai pavaizdavo sudėtingus biologinius procesus ir struktūras.
Projekto metu mokiniai lavino net kelias kompetencijas: pažinimo, skaitmeninę ir technologinę, kūrybiškumo, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos bei komunikavimo.
Biologijos mokytoja Žydrė Barkuvienė



