Pandemija padiktavo šiek tiek kitokį šios šventės scenarijų.

Į gimnaziją, papuoštą floristikos būrelio narių darbeliais, tądien skubėjo mokytojai. Po keturių pamokų Aktų salėje sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė A.Raustienė, kuri keturiems mokytojams įteikė padėkas. Už puikius darbo rezultatus apdovanota logopedė M.Kazlauskienė, mokytojos Ž.Barkuvienė, R. Liachauskienė, R.Žąsytienė. Sulaukėme saldžių sveikinimų nuo Papilės seniūnės J.Šiurkuvienės. III klasės gimnazistai buvo paruošę stalą su vaišėmis, o abiturientai iš nuotraukų „sukurpė“ filmuką apie mokytojus, kuris liudijo, jog praeityje mokytojams netrūko išmonės, kūrybingumo, fantazijos, kad jie apdovanoti įvairiausiais talentais.

Vėliau  mokytojus keliai nuvedė į Renavo dvarą,  kur pasitiko muziejininkė Nomeda Vėlavičienė. Mokytojos buvo pakviestos užeiti į svirną, kuriame laukė paruošta morkų kava su skanėstu, supažindinta su linų sėmenų spaudimo edukacija, kurią vedė kultūros projektų administratorė Vilma,  primindama  sėmenų gerąsias savybes ir parodydama, kaip yra spaudžiamas sėmenų aliejus. Renavo dvaro direktorius Deividas Makavičius pakvietė  į svirno antrą aukštą pasigrožėti senovinėmis skryniomis ir susipažinti su paslaptingu gyventoju – didžiausiu Lietuvos šikšnosparniu.  Po šių dviejų edukacijų mokytojų laukė nuostabi vakarienė žvakių šviesoje. Muziejininkė Nomeda pakvietė į skrybėlių ir skrybėlaičių parodą bei pasiklausyti Renavo dvaro istorijos. Mokytojoms buvo leista pasimatuoti skrybėles ir, išsirinkus mėgstamiausias , klausytis įspūdingos dvaro istorijos. Muziejininkė Nomeda papasakojo, kad didžiojoje salėje prie židinio stovinčios grotelės yra originalios nuo tų laikų, kai dvare šeimininkavo tikrieji šeimininkai. Nuostabi pelėda, pagavusi šikšnosparnį, simbolizuoja, kad ir tuo metu dvare gyveno šie naktiniai gyvūnai. Mokytojos aplankė menininko Vytauto Kuso parodą „Būti šviesa“, kuri atgijo įjungus neoninę šviesą.

Nuostabi Mokytojų dienos šventė baigėsi skaniu desertu „Panakota“ ir kelione namo.

Nuoširdus mokytojų padėkos žodis tariamas visiems, prisidėjusiems prie jos organizavimo.