Ugnim suliepsnojo šermukšnių kekės, išėjo vasara, nusinešusi saulėtą džiaugsmą, bet padovanojusi gražią rudens šventę – Mokytojo dieną. Mūsų gimnazijos abiturientai ir Mokinių taryba pasistengė, kad ši diena mokytojams būtų įsimintina, teikianti atsipalaidavimą, išskirtinė.

Tradiciškai abiturientai vedė pamokas „pasimatuodami“ mokytojo profesijos rūbą. O tikrieji pedagogai ko tik nedarė Aktų salėje: ir sportavo, ir šoko, ir relaksavo (ačiū direktorei už staigmeną), ir piešė, ir vaidino. Viską apjungė žinios apie spalvas. Šventę paįvairino pirmokėlių žodiniai sveikinimai,  D.Savickienės ir koncertmeisterio R.Dievino vadovaujami mokinių vokaliniai pasirodymai, direktorės A.Raustienės  sveikinimo kalba bei Papilės seniūnės J.Šiurkuvienės palinkėjimai.

Miela, kai nuotaika puiki, kai šypsenos nedingsta nuo veidų, kai rudeninės gėlės rankose… O šventę pratęsti mokytojai išvyko į Naujosios Akmenės kultūros rūmus, kur  klausėsi atlikėjos Ievos Narkutės atliekamų dainų.