3a klasės mokiniai birželio 1-ąją sudalyvavo paskutiniame mokymo plaukti programos tęstinumo užsiėmime ir gavo diplomus su individualiu plaukimo pasiekimų įvertinimu. Džiaugiamės, kad visi programoje dalyvavę vaikai sėkmingai ją užbaigė ir pasiekė 1–2 plaukimo lygį. Trečiokai sustiprino plaukimo įgūdžius, pasitikėjimą savimi vandenyje ir dar geriau pasiruošė saugiai vasarai prie vandens.🏊‍♀️

Pradinio ugdymo mokytoja Akvilė Pundziūtė