Skelbimas darželis

Darželio „Kregždutė“ bendruomene,
sveikiname su artėjančiais 2021-2022 mokslo metais. Laukiame į grupes grįžtančio vaikų šurmulio ir klegesio.
Šiuos mokslo metus pradėsime vadovaujantis ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais, todėl rugsėjo 1-ąją didelės bendros šventės neorganizuosime. Darželis šventinę dieną dirbs įprastu laiku. Maitinimas tiekiamas taip pat įprastu laiku.
Viduje (suaugusiems) bus privaloma dėvėti kaukes, o lauke jos rekomenduojamos, jei neišlaikomas 2 m. atstumas.
2021-2022 m.m. veiks 5 grupės: 1-3 m. ankstyvojo ugdymo (lopšelio) grupė „Meškučiai“, 3-4 m. grupė „Kačiukai“, 4-5 m. grupė „Boružėlės“, jungtinė priešmokyklinio ugdymo grupė „Žirniukai“ (pusė dienos), priešmokyklinio ugdymo grupė „Bitutės“ (visos dienos). Informaciją apie Jūsų vaiko perkėlimą į kitą grupę suteikia grupės mokytojos arba skyriaus vadovė.
Maitinimas. Keičiasi valgiaraščiai. Atsižvelgta į mūsų ir Jūsų, tėveliai, pastebėjimus dėl patiekalų įvairovės. Daug daugiau įvairesnių patiekalų, vaisių įvairovė ir t.t. Valgiaraščiai bus skelbiami svetainėje, elektroniniame dienyne.
Nemokamas maitinimas priešmokyklinio ugdymo vaikams ir toliau bus organizuojamas. Nuo 2021 m. liepos 1 d. atsisakyta reikalavimo tėvams (globėjams) teikti prašymą savivaldybių administracijoms dėl nemokamų pietų skyrimo.
Vežiojimas. Bus tenkinami visi tėvelių lūkesčiai. Mokykliniu autobusu bus atvežami tiek priešmokyklinio, tiek ikimokyklinio ugdymo vaikai. Vežiojimo grafikai jau patvirtinti ir bus paskelbti.
Jei turite klausimų, visada mielai į juos atsakysime.
Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vadovo tel. nr. 8 620 79092.
Taip pat galite rašyti elektroniniu paštu: kregzdute@akmene.lt