Ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų komanda, kurią parengė pedagogės Zita Dabožinskienė ir Odeta Ąžuolaitė, vasario 2 d. dalyvavo rajono sporto centre vykusioje „Mažųjų olimpiadoje“. Kartu vyko ir būrys sirgalių, kurie plakatais, šūksniais, plojimais ir skanduotėmis palaikė savo komandą.  ,,Kregždutės“ komandą, kurią sudarė Urtė Vaičiūtė, Milda Birontaitė, Viktorija Griciūtė, Gytis Girdenis, Rokas Rudis ir Laurynas Borusas atkakliai kovėsi,  garbingai rungtyniavo ir iškovojo III vietą. Visi olimpiados dalyviai apdovanoti diplomais ir prizu. Pedagogams įteikti padėkos raštai, žodžiu padėkota už vaikų fizinio aktyvumo skatinimą, pozityvaus požiūrio į kūno kultūrą ir sportą sklaidą, pastangas ruošiant vaikus olimpiadai.

Sveikiname dalyvius su pergale!