Džiugu, kad 5 klasės mokinys Einoras Kuprys ir 7 klasės mokinys Titas Jankaitis buvo pakviesti dalyvauti Lietuvos 5-8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų – biologijos) olimpiados III ture, kuris vyko Klaipėdos universitete. Jame varžėsi 152 moksleiviai iš 40 Lietuvos savivaldybių. Olimpiados metu mokiniams teikiamos užduotys ir klausimai apėmė integruotų mokslų spektrą: ekologiją, biologiją, chemiją, fiziką, taip pat bendramokslinius dalykus – sveiką gyvenseną, vartotojiškumo kultūrą.

Po olimpiados mokiniams buvo surengti susitikimai su KU Jūros tyrimų institute dirbančiais mokslininkais ir doktorantais. Susitikimų metu olimpiados dalyviai sužinojo, kokius tyrimus KU mokslininkai vykdo Arktyje, kaip mokslui pasitarnauja dronai, kas yra akvakultūra, kaip kosmetikos gaminiuose atsiranda mikroplastikas.

Ačiū mokiniams už dalyvavimą ir domėjimąsi gamtos mokslais.

Biologijos  mokytoja Žydrė Barkuvienė