Kovo 29 dieną Akmenės sporto rūmuose vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“ II etapo varžybos. Atkrintamosiose rungtynėse  dėl teisės dalyvauti respublikinėse žaidynėse dalyvavo 5 rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos. Buvo varžomasi tarp miesto ir rajono ikimokyklinių įstaigų komandų.

Mūsų įstaigos komanda nepateko į finalinį festivalį, likom antri, bet tikslų, kurių buvo siekta šiuo renginiu, tikrai pasiekėme. Komandą ruošė ir lydėjo auklėtojos Vida Mažylienė ir Roma Gricienė. Vaikai liko patenkinti savo jėgų išbandymu ir rezultatais. Džiugu, kad tarp mūsų vaikučių nebuvo nusivylusių ir nepatenkintų, kad šį kartą mes likom antri.

Sveikiname komandą, atstovavusią mūsų įstaigai: Rolanda Norkutė, Ema Rezgytė, Oresta Končiūtė, Džiugas Bronušas, Dovydas Jankaitis, Liudas Pocius. Ačiū tėveliams, išleidusiems savo vaikučius į pirmąją jų „olimpiadą“.

Auklėtoja Vida Mažylienė