Šeštadienį Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre vyko didysis „Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalis. Tai finalinio projekto etapo šventė, kurioje dalyvavo mūsų „Kregždutės“ komanda, kurią sudarė 3 mergaitės (Liepa, Elija, Miglė), 3 berniukai (Romas, Tajus, Jokūbas) ir du suaugę (šio projekto koordinatotės mokytojos D. Joniškienė ir V. Mažylienė).

    Komanda jėgas išbandė 10-yje sportinių rungčių. Vaikai bėgiojo, šuoliavo, laipiojo, treniravo pusiausvyrą ir žaidė žaidimus, lavinančius skirtingus judesius.

    Renginio metu dalyvius aplankė ir į šventės veiklas su vaikais įsitraukė Lietuvos imtynininkė, Europos čempionato medalininkė Danutė Domikaitytė bei Lietuvos moterų futbolo rinktinės narė Simona Petravičienė.

    Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Oorganizuoja – LTOK ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).