„Lietuvos mažųjų žaidynės“ – projektas, skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis sporto ir gyvenimo vertybėmis. Kovo 9 dieną Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Kregždutė“ vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“ 1 etapo varžybos. Jas surengti pakvietė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija RIUKKPA. Žaidynes organizavo vyr. auklėtojos Vida Mažylienė ir Ramutė Gricienė, kurios mokomajame seminare susipažino su teisėjavimo metodika, įvairiais žaidynių organizavimo aspektais.

Festivalis prasidėjo įstaigos himnu, olimpinės ugnies uždegimu ir komandų prisistatymu. Patys mažiausieji „Meškučių“ grupės vaikai sušoko sveikinimo šokį. Festivalyje dalyvavo 6 komandos iš „Kačiukų“, „Boružiukų“, „Žirniukų“, „Saulučių“ ir „Bitučių“ grupių. Linksmai ir atsakingai rungtyniavome 5 estafetėse. Netrūko azarto, ryžto, susikaupimo bei sirgalių būrio palaikymo. Visiems festivalio dalyviams įteikti diplomai, saldžios dovanos ir išrinkta pačių stipriausių vaikų komanda, kuri atstovaus įstaigai II-ajame žaidynių etape – miestų atkrintamosiose rungtynėse kovo 29 d. Naujosios Akmenės sporto centre. AČIŪ visiems prisidėjusiems prie įspūdingos šventės bei sukurtos nuostabios nuotaikos!

Auklėtoja Ramutė Gricienė