Gegužės 12 d. po kelerių metų pertraukos pagaliau mūsų gimnazijoje buvo organizuotas LIETUVOS KŪNO KULTŪROS ŽENKLO normatyvų laikymas. LKKŽ programos tikslas – dalyvaujant kūno kultūros ženklo sąjūdyje ir laisvo pasirinkimo teise įgyjant judėjimo mokėjimus bei įgūdžius, lavinti mokinių įgimtus fizinius gebėjimus, padėti jiems patirti judėjimo džiaugsmą, stiprinti sveikatą, ugdytis savigarbą, skatinti domėtis savo fiziniu pajėgumu ir jį stiprinti, ugdyti asmeninę kūno kultūrą.

Programos turinį sudaro penki fizinio pajėgumo komponentai bei žinių testas. Mokinys pasirenka po vieną rungtį iš pateiktų penkių fizinio pajėgumo komponentų (iš viso – 5 rungtis) ir jas atlieka. Rungčių atlikimas vertinamas pagal pateiktus normatyvus. Surinkus atitinkamą taškų skaičių mokinys apdovanojamas vienu iš šešių laipsnių ženkleliu. Aukščiausio laipsnio yra aukso su ąžuolo vainiku ženklas.

Šiais metais mūsų mokiniai bus apdovanoti šiais LIETUVOS KŪNO KULTŪROS ŽENKLAIS:

• Sidabro su ąžuolo šakele ženklas – Nojus Danilevičius
  • Aukso ženklas – Ugnė Birontaitė ir Deividas Venckus
  • Aukso su ąžuolo šakele ženklas – Liveta Novogreckytė, Kornelija Siliūtė, Kornelijus Norkus ir Rytis Praspaliauskas
  • Aukso su ąžuolo vainiku ženklas – Arminas Baliulis

Šaunuoliai mūsų gimnazistai.