Ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Ąžuoliukų“ grupės ugdytiniai prisijungė prie respublikinio STEAM projekto, skirto Vasario 16-oji ir Kovo 11-oji paminėti, „Lietuva pro mano vaikystės langą“.

Džiaugiamės, kad dalyvaudami projekte galėjome ugdyti vaikų pilietiškumą, kūrybiškumą, stiprinti jų pažinimą apie Lietuvą bei skatinti bendrystės jausmą. Ypač malonu, kad mūsų pastangos buvo įvertintos – mus pasiekė padėka, kuri dar labiau įkvėpė tęsti prasmingas veiklas ir augti kartu.