2023 m. gegužės 25 d. gimnazijos vaikinų ir merginų komandos dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos rungčių varžybose, kurios vyko Ventos gimnazijoje. Noriu padėkoti visiems mūsų jauniesiems sportininkams, kurie atstovavo savo gimnaziją šiose varžybose. O ypač esu dėkingas mūsų trims abiturientams. Jiems rytoj nuskambės paskutinis skambutis. Tačiau jie sutiko paskutinį kartą ginti gimnazijos garbę šiose lengvosios atletikos varžybose.

    1000 metrų bėgimo rungtyje Arminas Baliulis užtikrintai iškovojo pirmą vietą. Liveta Novogreckytė užėmė pirmą vietą šuolio į tolį rungtyje. Šuolio į aukštį rungtyje Agnė Birontaitė užėmė antrą vietą. Šuolio į tolį rungtyje trečią vietą užėmė Austėja Bartkutė.

    Tai buvo paskutinės šių mokslo metų varžybos. Noriu palinkėti dar geresnių sportinių pasiekimų kitais mokslo metais. O abiturientams linkiu naujų laimėjimų ten, kur jūs būsite ateityje. Nepamirškite judėti. Juk sakoma, kad sveikame kūne – sveika siela.

                                                   Mokytojas Regimantas Daunys

Rungčių varžybos