Papilės ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai dalyvavo mokymuose „Kūrybiškumas ir meno terapija“. Užsiėmimą nuotoliniu būdu vedė lektorė Gintarė Razulevičiūtė.

Vaikai klausėsi pasakos „Saulė ir mėnulis“, o pažiūrėję nuotaikingą filmuką „Skraidanti knyga“, diskutavo apie meilę knygoms, ir kaip svarbu mokėti skaityti. Vėliau klausydami muzikos, gamtos garsų, vaikai bandė nuotaiką perteikti piešiniuose.

Po užsiėmimo vyko šiltas vaikų ir lektorės bendravimas. Mažieji dalinosi patirtais įspūdžiais, džiaugėsi vieni kitų darbeliais.

Atsisveikindami sutarė, kad sekantį kartą su lektore pasimatys „gyvai“.

Dėkojame Akmenės r. visuomenės sveikatos biurui už pakvietimą dalyvauti vienoje iš projekto „Akmenės rajono savivaldybės gyventojų sveikatos saugojimas ir stiprinimas, ligų prevencija“, finansuojamo iš ESF lėšų, veikloje.