Kuršėnuose vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunių ir jaunučių žaidynės, kuriose sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos moksleiviai. Sportininkai pademonstravo ryžtą, atkaklumą ir puikius sportinius rezultatus.

Pirmąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Arvydas Šimkūnas ir Džiastinas Karazija. Antrąsias vietas pelnė Ignas Intas ir Aronas Skerstonas, o trečiąsias – Nojus Liauksminas ir Gvidas Kateiva. Deividas Dambrauskas užėmė penktąją vietą.

Sveikiname sportininkus ir linkime dar daugiau pergalių bei sėkmės ateities varžybose!