Gegužės 8 dieną skaitykloje paminėjome  „Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Ta proga aktyviausi gimnazijos skaitytojai dalyvavo viktorinoje „Kur aš apie tai skaičiau?“ bei paskelbėme akcijos „Auginame knygų skaitymo medžius“ nugalėtojus.

Pradinių klasių aktyviausi skaitytojai viktorinoje parodė, kaip gražiai ir raiškiai moka skaityti, rinko ir „klijavo pabirusius iš knygelių“ pasakojimų veikėjus, surašė labai daug jiems žinomų knygelių pavadinimų. Pabaigoje mokiniai nutarė, kad šioje viktorinoje svarbiau ne surinktų už užduotis taškų skaičius, o draugiškumas ir smagus laikas kartu, todėl visi kartu pasivaišino pyragu.

Labai daug džiaugsmo suteikė akcijos „Auginame knygų skaitymo medžius“ rezultatų aptarimas. Aktyviausiomis skaitytojomis tapo antros klasės mokinės Elija Kovieraitė ir Viltė Nostytė. O aktyviausiai skaitančia klase taip pat tapo antra klasė. Jie laimėjo nemokamą edukacinę išvyką į Kuršėnų Vytauto Vitkausko viešąją biblioteką. Sveikiname nugalėtojus!

Šeštą pamoką į skaityklą sugužėjo vyresnių klasių aktyviausi skaitytojai. Jie taip pat dalyvavo viktorinoje, tik užduotys jiems buvo sudėtingesnės. Mokiniai išbandė tekstus parašytus „graždanka“, pagal duotą teksto fragmentą surado, kokios tai knygos ištrauka, atliko kitas užduotis.

Viktorinos pabaigoje paskelbėme vyresnių klasių skaitymo akcijos nugalėtojus: aktyviausios skaitytojos vardą pelnė penktos klasės mokinė Eimantė Jonušaitė, o aktyviausiai skaitančios klasės vardą iškovojo aštuntokės, jos taip pat apdovanotos nemokama edukacine išvyka į Kuršėnų Vytauto Vitkausko viešąją biblioteką.

Dėkoju visiems aktyviems skaitytojams ir linkiu daug puikių akimirkų su knyga.

Bibliotekininkė