Kovo 14-oji – pasaulinė skaičiaus Pi šventė. Ši diena pasirinkta dėl suapvalintos skaičiaus Pi reikšmės – 3,14. Ką reiškia šis skaičius? Tai apskritimo ilgio ir jo skersmens santykis.  Iš tiesų šis skaičius neturi pabaigos 3,1415926535…….  Šią dieną tiksliųjų mokslų atstovai pažymi organizuodami įvairias varžytuves ir konkursus. Ši šventė buvo paminėta ir mūsų gimnazijoje.

Mokiniai dalyvavo konkurse- kas daugiau įsimins skaičiaus Pi reikšmės skaitmenų po kableliu. Rezultatai pranoko mokytojų lūkesčius. Daugiausiai skaitmenų – net 198 įsiminė 7 klasės mokinė Elinga Raudonaitytė. 120 skaitmenų pavyko įsiminti  III gimnazijos klasės mokinei  Livetai Novogreckytei, o II gimnazijos klasės mokinė Paula Andruškaitė įsiminė 106 skaitmenis.  Džiaugiamės  visais mokiniais, kurie dalyvavo šiame konkurse ir taip pat neblogai lavino atmintį. Tai Milda Birontaitė, Armanda Kuprytė, Pijus  Pigulevičius, Vilmantas Liaukšas.

Šią dieną dar vyko 5-8 klasių I turo matematikos olimpiada. Didžiuojamės nugalėtojais- užėmusiais I vietas savo amžiaus grupėse- Vilmantu Liaukšu (5 kl.), Titu Jankaičiu (6 kl.), Austėja Čistovaite (7 kl.), Ugne Jašmontaite (8 kl.).

Dėkojame technologijų mokytojai Daliai Sakalauskienei ir 7 klasės mokiniams, iškepusiems nuostabius  π sausainukus. Jais paskanavo visi olimpiados ir konkurso dalyviai.

Matematikos ir IT mokytojos – Ilona Dimavičiūtė, Vilija Perminienė, Asta Vaičekauskienė, Eglė Zaveckienė