Ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Kregždutė“ mokytojos Aušra Jankaitienė ir Vitalija Guobienė bei švietimo padalinio vadovė Roma Lupeikienė dalyvavo tarptautinėje ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vadovų ir pedagogų praktinėje konferencijoje „Sistemos „Nuolatinis tobulinimas švietime“ taikymas: ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų patirtys“, vykusioje 2026 m. balandžio 30 d. Jonavoje.
Konferencijos metu dalyvės gilino profesines žinias apie kokybės vadybos sistemos „Nuolatinis tobulinimas švietime“ taikymą, susipažino su Lietuvos ir užsienio ugdymo įstaigų gerosiomis praktikomis, dalyvavo plenarinėse sesijose bei patirtiniuose vizituose.
Įgytos žinios ir patirtys bus pritaikomos tobulinant ugdymo kokybę bei stiprinant bendruomenės veiklą.


