Vasario 23-24 dienomis Vilniuje vyko metodinė praktinė konferencija „CLILIC@LITAUEN – dalinimasis patirtimi ir žvilgsnis į priekį“.

     Į Vilniaus licėjų, kuriame vyko renginys, susirinko gausus vokiečių kalbos ir įvairių dalykų mokytojai, kurie dirba pagal CLILIG programą. Šią programą kuruoja Vilniaus Geothe institutas. CLILIG – tai integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas(is) bendrojo lavinimo mokyklose. Papilės Simono Daukanto gimnazijoje šioje programoje pirmus metus dalyvauja vokiečių kalbos mokytoja Žaneta ir technologijų mokytoja Dalia.

    Pirmą konferencijos dieną klausėmės pranešimų apie tarpdalykinę integraciją atnaujintose ugdymo programose ir medijų informacinį raštingumą. Vėliau vyko praktinės dirbtuvės ir CLILIG metodo demonstravimas pamokose. Integruotą pamoką „Piešiantis robotas“ kolegoms pravedė mokytoja Žaneta.  Antrą konferencijos dieną klausėme pranešimo apie matematikos svarbą integruotose pamokose, motyvuojančias projekto veiklas bei atviras pamokas ir apie teminio žurnalo „Lingo Global“ naudą CLILIG veiklai. Konferenciją baigėme judriose darbo grupelėse, kuriose dalijomės gerąją patirtimi. Ši konferencija praturtino naujomis patirtimis, originaliomis idėjomis ir dalykinės integracijos galimybėmis.

konfer