Birželio 2 dieną ketvirtokai vyko į Palangą.  Išvyka buvo kupina džiaugsmo, gerų emocijų ir smagių nuotykių. Nuo pat ryto visi nekantravome leistis į kelionę ir kartu praleisti nepamirštamą dieną.

Pirmiausia aplankėme Gintaro muziejų, kuriame susipažinome su gintaro istorija, grožėjomės įspūdingais eksponatais ir sužinojome daug įdomių faktų apie „Lietuvos auksą“. Vėliau keliavome prie Baltijos jūros. Pajūryje mėgavomės gaiviu vėju, klausėmės bangų ošimo, rinkome kriaukles ir grožėjomės nuostabiais vaizdais.

Daugiausia džiugių emocijų sukėlė apsilankymas BOOM parke. Čia mūsų laukė įvairios pramogos, aktyvūs žaidimai, juokas ir smagus laikas su draugais. Visi galėjome išbandyti savo jėgas, drąsą ir vikrumą, o veiduose netrūko šypsenų.

Ši išvyka dar labiau sustiprino mūsų draugystę, leido daug sužinoti ir patirti kartu. Namo grįžome pavargę, bet labai laimingi ir pilni gražių įspūdžių.

Ketvirtokai nuoširdžiai dėkoja mūsų padėjėjai Angelei  ir lydinčioms mamytėms –  už rūpestį, pagalbą, kantrybę ir gerą nuotaiką visos kelionės metu. Jūsų dėka ši diena buvo saugi, įdomi ir nepamirštama!

 Pradinio ugdymo mokytoja L.Petkuvienė