Lapkričio 25 dieną 4b klasės mokiniai dalyvavo Šiaulių rajono priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokinių muzikiniame edukaciniame renginyje „Gyvūnijos pasaulis Muzikinėje dėžutėje“. Renginį organizavo Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro Raudėnų skyrius.

    Organizatorių tikslas – ugdyti vaikų sceninę kultūrą, aktyvinant įtraukaus muzikinio ugdymo galimybes, skatinant muzikinę raišką, panaudojant tradicinius ir netradicinius muzikos komponavimo elementus.

    Mūsų ketvirtokai ne tik gilino muzikos kalbos žinias, įsitraukė į bendrą kūrybinį muzikavimą, bet ir patys, remdamiesi lietuvių liaudies kūriniais, pristatė improvizaciją „Paukščių vaina“. Renginio dalyvius sudomino mūsų mokinukų dainavimas ir muzikavimas senoviniais instrumentais: švilpynėmis, tarškynėmis, lazdelėmis ir netgi kočėlu.

    Po muzikinės dalies dalyvavome kūrybinių dirbtuvėlių edukacijoje ir pasigaminome gyvūnų karūnėles, nes renginys skirtas Gyvūnų gerovės metams. Renginio pabaigoje nudžiugino organizatorių siurprizai – cirko artistės pasirodymas ir bendra finalinė muzikinė, ritminė, improvizacinė veikla. Pasivaišinę pyragais ir arbata, pabendravę su kitų mokyklų atstovais, parsivežėme į namus daug naujos patirties ir gerų emocijų.

Pradinio ugdymo mokytoja Dalia Karvelytė