Papilės Simono Daukanto gimnazijoje 2026 m. balandžio 24 d. ir gegužės 7 d. penktoje klasėje vyko dvi tikybos pamokos, integruotos su gimnazijos sveikatos specialiste Dalia Raugienė.

Tema: „Kas atsitinka, kai geriama iš netikro džiaugsmo ir laimės šaltinio? Ar sveikata padeda dalyvauti Dievo plane?“

Tikybos mokytoja – Daiva Paniuškytė.