Darželyje jau praūžė šventinis šurmulys. Šiemet, kaip niekada, buvo gera, jauku ir šilta. Pavadinimas „Saldžios Kalėdos“ pasiteisino su kaupu. Tai buvo nuoširdūs, ne komerciniai renginiai. Visų grupių pasirodymai buvo skirtingi, saviti, įdomūs, atitinkantys vaikų amžių.

Dėkoju auklėtojoms, tėveliams už šaunius pasirodymus, už išradingumą, už laiką, praleistą kartu. Buvo be galo gera stebėti besidžiaugiančius vaikučius, stebinčius kaip jų mamytės vaidina, šoka, dainuoja.

Darbuotojai, Kūčių išvakarėse, tradiciškai sėdome prie šventinio stalo. Džiaugiamės, kad turėdamas begalę darbų, vis tik surado laiko ir mus aplankė klebonas Rimvydas Marozas . Aptarėme 2019 m. darbus, planus ateičiai. Viltingai žvelgiame į ateinančius metus, tikime, kad jie bus dar sėkmingesni!

Švietimo padalinio (skyriaus) vadovė Roma Lupeikienė