Kovo 26 d. vyko pradinių klasių renginys „Kalbos ir rašto turtas“. Į šį renginį mus susirinkti sukvietė meilė lietuvių kalbai ir raštui, pradinių klasių moksleivių atlikti darbai, kuriais norėjome pasidžiaugti.

Kaip sakė Mikalojus Daukša: „Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne miestų ir polių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą“. Renginio dalyvius pasveikino ir nugalėtojams diplomus įteikė Papilės Simono Daukanto gimnazijos direktorė Andžela Raustienė. Renginį papuošė visų pradinių klasių moksleivių išmokti eilėraščiai apie kalbą ir skambantį žodį, dainas dovanojo dainavimo mokytojos Donvinos Savickienės paruoštas vaikų ansamblis „Dainorėliai“.

Pradinių klasių dailyraščių, skirtų Kovo 11 – ajai paminėti,

 I vietos nugalėtojai:

Liepa Poškutė – 1 kl.

Adela Palijčuk – 2 kl.

Austėja Malinauskaitė – 3 kl.

Arija Galkontaitė – 4 kl.

II vietos nugalėtojai:

Aldas Palijčuk – 1 kl.

Rusnė Kateivaitė – 2 kl.

Elija Kovieraitė – 3 kl.

Gustė Balanaitytė – 4 kl.

III vietos nugalėtojai:

Joris Terminas – 1 kl.

Dovydas – Aronas Balčius – 2 kl.

Viltė Nostytė – 3 kl.

Akvilė Novikovaitė – 4 kl.

Pradinių klasių lietuvių kalbos diktantų

 I vietos nugalėtojai:

Liepa Poškutė – 1 kl.

Emilija Stugytė – 2 kl.

Viltė Nostytė – 3 kl.

Gustė Balanaitytė – 4 kl.

II vietos nugalėtojai:

Kevinas Urbonas – 1 kl.

Adela Palijčuk – 2 kl.

Gustas Mikužas – 3 kl.

Rojus Anužys – 4 kl.

III vietos nugalėtojai:

Aldas Palijčuk – 1 kl.

Danielius Ivanovass – 2 kl.

Austėja Vėsulaitė – 3 kl.

Akvilė Novikovaitė – 4 kl.

Pradinių klasių matematikos olimpiados

I vietos nugalėtojai:

Liepa Poškutė – 1 kl.

Ugnius Silius – 2 kl.

Austėja Vėsulaitė – 3 kl.

Edvardas Suodis – 4 kl.

II vietos nugalėtojai:

Aldas Palijčuk – 1 kl.

Pijus Skirius – 2 kl.

Gustas Mikužas – 3 kl.

Akvilė Novikovaitė – 4 kl.

III vietos nugalėtojai:

Danila Vytas Lukoševičius – 1 kl.

Gytis Bagdonas – 2 kl.

Estrėja Norgiallaitė – 3 kl.

Benjaminas Vaitiškis – 4 kl.

„Kalboje tauta pasisako, kas esanti ko verta. Tautos kalboje išdėstyta visa jos prigimtis – istorija, būdo ypatybės, siela ir dvasia“. Gerbkime, mylėkime ir išsaugokime savo kalbą ir raštą ateinančioms kartoms, kaip tai darė mūsų protėviai.

Pradinių klasių mokytojos.