Artėjant didžiosioms metų šventėms ir šąlant orams vis labiau norisi jaukiai įsitaisyti prie židinio, užsiplikyti mėgstamos arbatos puodelį ir paskaityti knygą. Mes kviečiame ne tik savo namus pripildyti šiluma, kalėdine nuotaika ir džiaugsmu, juo dalintis gimnazijos bibliotekoje – sudalyvauti projekte „Kaip kvepia Kalėdos“.

    Šeštos klasės mokiniai integruotoje IT/technologijų pamokoje parengs informaciją apie tai – iš kur pas mus atkeliauja kalėdiniai prieskoniai.

    Visą šventinį laikotarpį gimnaziją technologijų pamokose meduoliais kvėpins kepėjai.

    Pradinių klasių mokiniai šio projekto metu kiekvieną dieną skaitys kalėdinius skaitinius, kuriuos gimnazijos bendruomenė galės stebėti gimnazijos socialiniame tinkle „Facebook“  nuo gruodžio 1 dienos.

    Kviečiame skaityti kalėdinius kūrinius ir už tai sulaukti kvapnių  siurprizų.

Kurkime pakilią ir magišką švenčių laukimo nuotaiką kartu.

skelbimux