Vykstant Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės  renginių ciklui, balandžio 26 dieną  Papilės miestelio K. Narščiaus bibliotekoje lankėsi gimnazijos antrokai. Vyko kūrybinis užsiėmimas „Kai mes kartu, mums niekas nebaisu“. Pasiskirstę į grupes mokiniai ne tik klausėsi pasakos „Dangus griūva“, bet ir patys kūrė, vaidino, inscenizavo. Vaidindami jie ne tik žaidė, bet ir patyrė veikėjų išgyvenimus, išliejo savo emocijas, jausmus. Pasakos emociškai labai svarbios, o perteikiant personažą, jis tampa lyg gyvas ir artimesnis. Vaikai pajuto kūrybinį malonumą, o tai visus suvienijo. Užsiėmimo metu vaikams atsivėrė knygų skaitymo malonumas, turtinamas žodynas ir gerinami bendravimo įgūdžiai.

Dėkojame bibliotekininkėms už kvietimą ir malonų  bendradarbiavimą.

Pradinio ugdymo mokytoja S. Dapšienė