Sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti, nei daug kartų išgirsti. Baigiantis mokslo metams 2b, 3, 4 klasių pradinukai ir keletas vyresnių mokinių keliavo į Klaipėdą.

Lankėmės delfinariume, kuriame stebėjome delfinų ir jūrų liūtų pasirodymus. Įsitikinome, kad delfinai yra švelnūs, atidūs, mėgstantys bendrauti su žmonėmis gyvūnai. Šypsodamiesi stebėjome nuotaikingą jūrų liūtų pasirodymą. Vėliau braidėme jūroje, pasidžiaugėme baltu pajūrio smėliu. Grįždami į keltą apžiūrėjome „Baltijos“ laivų statykloje pastatytą žvejybos tralerį „Dubingiai“. Šis laivas daugiau nei 18 metų skrodė vandenynų ir jūrų bangas. Dabar jame įrengtas muziejus, kurio ekspozicija pasakoja apie katorgišką žvejų darbą uždaroje laivo erdvėje ilgus, nepertraukiamus 9 mėnesius!

Laukdami kelto stebėjome, kaip pro uosto vartus išplaukė didžiulis kruizinis laivas. Klausėmės jo sirenų, mojavome išplaukiantiems keleiviams. Kitame krante girdėjome uosto kranų gaudesį. Buvo labai įspūdinga.

Dalia Karvelytė, pradinių klasių mokytoja