Kovo 6-ą dieną gimnazijoje vyko 5-7 klasių integruota istorijos, geografijos ir muzikos  viktorina „Mano vardas – Lietuva“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 34 –osioms metinėms.  Iš šių klasių sudarytoms mišrioms komandoms reikėjo atlikti įvairias užduotis: atsakyti į klausimus, išspręsti kryžiažodį, rasti  Papilės seniūnijoje lankytinų  objektų pavadinimus, istorines klaidas pateiktose iliustracijose. Teko  prisiminti ir buvusius lietuviškus litus bei  ant jų pavaizduotas istorines asmenybes. Reikėjo pasukti galvą atpažįstant  muziejinį eksponatą bei jo paskirtį ir kt.

Nenuobodžiavo  ir sirgaliai: už atsakymus į klausimus, buvo apdovanojami prizais – saldainiais. Žiuri komisija, vadovaujama gimnazijos direktorės Andželos Raustienės, paskelbė nugalėtojus, tarė sveikinimo žodį. Viktorinos pabaigoje skambėjo gimnazisčių Vijos  Mikužaitės ir Elingos Raudonaitytės atliekama  daina „Lietuva“

Mokytojos Regina Žąsytienė, Vilija Šerpenskienė