Vasario 12 dieną Papilės Simono Daukanto gimnazijoje jau antrus metus organizuojame renginį, į kurį sukviečiame rajono mokyklas, gimnazijas pokalbiui apie meilę – poezijos posmais, prozos ištraukomis, dainomis, instrumentiniais kūriniais, meninėmis kompozicijomis. Renginyje dalyvavo Papilės Simono Daukanto gimnazijos 5b klasės mergaitės ir berniukai, merginų vokalinis ansamblis „Gama“ bei mokytojo V. Virbicko vadovaujami mokiniai, Akmenės gimnazijos merginų vokalinis ansamblis, Ventos gimnazijos vokalinis ansamblis. Apie meilę išraiškingais ir jautriais muzikos garsais pasakojo pianistės, atvykusios iš Ventos muzikos mokyklos: Gabija Jokubauskaitė, Greta Jankutė ir Fausta Borusevičiūtė, o Ventos gimnazijos mokiniai improvizavo lietuvių liaudies dainą „Apie Joną ir molio uzboną“. Akmenės gimnazijos šokėjų pora Samanta Kateivaitė ir Valdas Beniušis visus užbūrė savo nepakartojamo valso svajingumu.

Jaukus ir šiltas renginys sušildė dalyvių ir žiūrovų širdis.