Gegužės mėnesio 22 dieną Papilės Simono Daukanto gimnazijoje svečiavosi keturios menininkės iš Ukrainos (Mariupolio ir Donecko). Su 7 – os ir II – os gimnazijos klasės mokiniais dalijosi patirtimi menininkės, pasipuošusios rūbais, kurie buvo siuvinėti įvairiais raštais ir spalvomis, nes kiekviena Ukrainos apskritis turi savo raštų ir spalvų tradicijas. Edukacinių užsiėmimų metu vieni mokiniai mokėsi tapyti Ukrainos liaudies raštus ant lėkščių bei gaminti lėles „Kukla motanka“, kiti kartu su menininkėmis bandė susukti šiaudines lėles.

Mokiniai turėjo puikią galimybę pažinti ukrainiečių kultūrą, spalvas, lėlių gamybą bei pasigrožėti gimnazijoje eksponuojamais mokinių darbais, atvežtais iš Ukrainos.

Ukrainiečių paroda