III klasės gimnazistai dalyvavo edukacinėje – pažintinėje išvykoje. Išvyka buvo skirta Varnių reginio parko pažinimui. Pirmasis sustojimas buvo Bijotuose. Aplankėme Dionizo Poškos Baublių muziejų, o susipažinę su rašytojo istorija bei apžiūrėję visus Baublius, patraukėme link Pagribio piliakalnio. Suskaičiavus visus laiptelius, atėjo laikas aplankyti ir Medvėgalio bei Bilionių piliakalnius. Pavargę nuo kelionės, tačiau žinodami, kad tai paskutinė lankytinų objektų „stotelė“, įveikėme kalno šlaitus ir patį Medvėgalį. Pasiekę kelionės tikslą – Paršežerio stovyklavietę, suskubome įsikurti.  Pasistatėme palapinę ir šiek tiek pasiilsėję, vėl pradėjome leisti laiką turiningai – bandėme įveikti Sietuvos kūlgrindą,  žaidėme kamuoliu, maudėmis, o klasės vaikinai leidosi į 16 kilometrų žygį Paršežerio pažintiniu taku. Vakare, nualinti karščių bei nueitų kilometrų, pasistiprinome keptomis dešrelėmis bei zefyrais. Išaušus rytui, laukė maudynės Paršežeryje, o susikrovus daiktus bei palapinę, pajudėjome namų link. Keliaudami namo, sustojome prie Lūksto ežero, užsukome į Žemaitijos sostinę – Telšius, pasivaikščiojome Masčio pakrante, aplankėme Telšių Katedrą, o prieš važiuojant namo, sugalvojome norus ir tradiciškai patrynėme nosį Žemaitijos simboliui – meškutės skulptūrai. Šių mokslo metų užbaigimą, manau, prisiminsime ilgai, nes buvimas kartu ir bendrystė – suvienija.

III kl. gimnazistai