Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ bendruomenė susirinko į talką kurti ir gražinti darželio aplinką: lyginti duobėtą kiemą,  ardyti senus takus, tvarkyti smėlio dėžes, išvežioti žemes, sodinti medelius.

Susirinkusius talkininkus lepino puikus oras, tad darbas virte virė. Ir ausiai miela, ir akiai gražu, ir širdžiai gera. Pasijutome, kaip viena didelė šeima – darbšti, bendruomeniška, besimokanti, bendraujanti.

Dėkojame visiems, atsiliepusiems į mūsų kvietimą puoselėti vaikų aplinką. Nuoširdžiausią ačiū tariame ugdytinių tėveliams: Rolandui Martyšiui ir Stasiui Kovierai, atlikusiems sunkų darbą – išvežiojusiems  juodžemį, kurio parūpino Papilės ŽŪB vadovas Algis Revuckas.

Širdingai dėkoju rūpestingosioms ugdytinių mamoms: Simonai Šurkienei, Eglei Terminienei, Justinai Kuprienei, darbuotojams, į pavasario darbymetį įšokusiems pilnu pajėgumu.

Nuveikėme tikrai daug! Likime ir toliau kartu, nes bendrai veikdami galime padaryti daug.

Roma Lupeikienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vadovė