Gegužės 12 dieną 7 klasės mokiniai išvyko į pažintinę kelionę į Nidą. Atvykę aplankėme garsųjį Raganų kalną, kuriame gidė pasakojo apie velnius, raganas ir kitus lietuvių tautosakos herojus. Vaikščiodami taku galėjome apžiūrėti įspūdingas medines skulptūras ir pasijusti tarsi pasakoje. Vėliau vykome prie Kuršių marių. Nors tądien lijo lietus, mūsų nuotaikos tai nesugadino. Važiuodami grožėjomės nuostabiais gamtos vaizdais, o gidė įdomiai pasakojo apie kormoranus ir jų gyvenimą. Taip pat matėme įspūdingas kopas, kurios paliko neišdildomą įspūdį. Kelionė buvo labai įdomi, turininga ir kupina naujų įspūdžių. Visi grįžome pavargę, bet laimingi ir pilni gerų prisiminimų.



