Jau ne pirmus metus Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA) organizuoja geografinių žinių konkursą  laisva forma 6 – 12 kl. Nustatytą dieną kiekvienai klasei pateikiami 30 klausimų pateikčių forma  iš geografijos. Iš mūsų mokyklos olimpiadoje dalyvavo 6 – 10 klasių mokiniai.

Iš 6- ų daugiausiai taškų surinko Domantas Jonas Jakutis, Gabrielius Šlimas ir Edvardas Viluckis.

Septintokų tarpe geriausias geografijos žinias pademonstravo Titas Janavičius, Vakaris Korizna, Benas Stankus, Jokūbas Šiurkus, Milita Perminaitė ir Luka Bronušaitė.

Iš  8-ų daugiausiai balų surinko Pijus Pigulevičius, Simonas Vaitiškis, Nojus Razvadauskas.

Iš 9-ų – Gabija Kuprytė, Neidas Čiuladis, Denis Alejūnas ir Lina Bronušaitė.

Iš 10-ų – Kęstutis Vaičius, Lėja Čistovaitė, Donata Nemeikšaitė, Evelina Saženytė.

Absoliučioje įskaitoje daugiausiai balų iš visų dalyvių (po 20) surinko Pijus Pigulevičius ir Simonas Vaitiškis.

Sveikinu nugalėtojus! Ačiū už dalyvavimą.

Geografijos mokytoja Vilija Šerpenskienė