Rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Šiais metais Europos informacijos centras norintiems daugiau sužinoti apie kalbų ir kultūrų įvairovę parengė viktorinos klausimus. Lietuvių liaudies išmintis sako: „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“. Viktorinoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Minėdami Kalbų dieną, mokiniai skaitė padavimą apie Babelio bokštą, paaiškinantį skirtingų kalbų atsiradimą pasaulyje. Stilizuotą bokštą  iš tvarių medžiagų antro aukšto fojė „pastatė“ 8 bei III gimnazijos klasių mokiniai. Daugiakalbystės tema pravesta integruota anglų kalbos ir lietuvių kalbos pamoka  III gimnazijos klasėje.

Įvairios kūrybinės veiklos suteikia mokiniams daugiau galimybių pažinti, mokytis ir sužinoti.

Anglų kalbos mokytojos