Mokiniai atpažįsta ir žino daugelį spalvų. Piešiant jie dažnai sumaišo spalvas ir gauna įvairius jų atspalvius.  Sausio 15 dieną antros klasės pradinukai vyko į Šiaulių Steam centrą gilinti žinias kaip susidaro vaivorykštė, kas atsitinka su spalvomis jas maišant. Mažiesiems į šiuos klausimus padėjo edukacinė veikla „Spalvų vilkelis‘. Kaip galima gauti įvairius atspalvius nemiksuojant spalvų vienos su kita? Pasigaminus spalvų vilkelį ir jį sukant stebimas spalvų maišymasis. Vilkeliui greitai sukantis, įvairių spalvų šviesa atsispindi nuo atitinkamos spalvos skritulio dalių, mūsų akys pakaitomis stebi mirgančias spalvas ir joms lyg susiliejus matomos kitos spalvos. Sumaišius pagrindines spalvas galima gauti nespalvotą vilkelį. Veiklos metu mokiniai pasigamino spalvų vilkelį, nudažė įvairiomis spalvomis ir sukdami stebėjo, kokias kitas spalvas galima gauti. Kartu su mokiniais išsiaiškinome, kaip matome spalvas ir kaip veikia spalvų vilkelis. Po turiningos veiklos mažieji patenkinti  grįžo į mokyklą.                                                                     Pradinio ugdymo mokytoja L. Petkuvienė