Drugelių stebuklas tęsiasi. Vakar pirmokams pavyko pirmiesiems aptikti savaitgalį pasaulį išvydusį moliūgo spalvos tropinį drugelį Dryas Julia. Šiandien visi aikčiojo nuo plaštakos dydžio drugelio Morpho Peleides. Jis dar vadinama ir kitaip – Paprastasis morfas ar Imperatorius. Mėlynosios morfos drugeliai natūralioje aplinkoje randami Meksikoje, Centrinėje Amerikoje, šiaurinėje Pietų Amerikos dalyje, Paragvajuje ir Trinidade. Išskleistų sparnų dydis siekia 8 – 20 centimetrų.

    Įdomiausią akimirką pavyko užfiksuoti trečiokams. Besidžiaugiant drugeliais, vaikai pastebėjo, jog ėmė smarkiai judėti viena lėliukė. Po  poros minučių pasaulį išvydo juodasis Papilio polyxenes (juodoji kregždutė). Šis drugelis vienas iš labiausiai žinomų Šiaurės Amerikos drugelių. Kuris bus sekantis?

filmukas „Drugeliai“  https://youtu.be/op1_8CP3Ee0