Ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ ugdytiniai didžiuojasi savo miesteliu ir džiaugiasi, kad kartu pakeliauti Papilės takeliais atvyko draugai iš Naujosios Akmenės IKU mokyklos skyriaus ,,Atžalynas“.  Žygeivius pasitiko ir pasveikino darželio vadovė Roma Lupeikienė. Ji pasidžiaugė, kad būtent šiemet, kai Papilė švenčia 770 metų sukaktį, į miestelį pakeliauti vis dažniau atvyksta ne tik suaugusieji, bet ir vaikai iš aplinkinių vietovių.

Mokytojos Aušra Jankaitienė ir Rasa Butkevičiūtė taip pat pasveikino vaikus, supažindino su žygio tikslu ir išdalijo vaikams dalyvio korteles. Abiejų įstaigų vaikai buvo pasirengę maršruto planus, tad, vadovaudamiesi jais, pirmiausia patraukė prie kabančio „Beždžionių“ tilto.

Žygeiviai aplankė penkiolikakamienę liepą, kur su įvairiausiomis užduotimis jų ten laukė muzikos mokytoja Dalia Jankuvienė. Didžiausia intriga laukė vaikų, kai  liepoje surado pelėdos laišką – ypatingą, parašytą nematomu rašalu.

Žygeiviai aplankė Simono Daukanto kapą, darželio bendruomenės pasodintą ąžuoliuką. Galutinė stotelė, kurioje smagiai padūko, pasivaišino buvo Papilės apžvalgos bokštas.

Draugystė stiprina ir džiugina!