Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius šį rudenį pasitinka 35-metį.

Artėjant tokiai reikšmingai sukakčiai darželis nusprendė pasipuošti vardiniu akmeniu, kurį mielai sutiko padovanoti Šaltiškių molio karjeras.

Akmens kelionės istorija nelengva, kaip ir pats akmuo. Akmens, sveriančio keletą tonų, pargabenimą organizavo aktyvūs bendruomenės nariai, ugdytinių tėveliai.  Kai akmuo „surado“ savo vietą, tapytojas, ikonomeistras Raimondas Navakauskas išraižė akmenyje įstaigos pavadinimą ir simbolį.

Sakoma, geri darbai daromi tyliai. Mes manome, kad norint gerumą skatinti, reikia juo dalintis!

Visos darželio bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkojame bendruomenės nariams Arvydui ir Kaziui Suodžiams,  Mariui Griciui, Šaltiškių molio karjero vadovui Arūnui Čepui, darbuotojui Juozui Stasiuliui, menininkui Raimondui Navakauskui.

Norisi tikėti, jog kol šis akmuo bus, gyvuos ir darželis. Juk akmuo daugelyje kultūrų tapatinamas su tverme, stiprybe, simbolizuoja dieviškąją galią.

Roma Lupeikienė, Ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ vadovė