Gruodžio 9 dieną Papilės Simono Daukanto gimnazijoje vyko Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti skirtas renginys – diskusija „Mes – prieš korupciją“.  Joje dalyvavo II- IV gimnazijos klasių moksleiviai.

Į renginį atvyko ir diskusijoje dalyvavo Akmenės rajono savivaldybės tarybos narys, ilgametis politikas Apolinaras Nicius. Su mokiniais buvo aptartos visuomenėje egzistuojančios korupcijos formos.

Diskusija prasidėjo apie  dažniausiai  girdimą ir matomą korupciją – korupciją  medicinoje. Buvo pateikta nemažai pavyzdžių. Plačiai buvo kalbama ir apie politinę korupciją, apie ją dažnai girdime iš žiniasklaidos. Korupcija galima ir viešuosiuose pirkimuose ,taip pat  vykdant konkursus ir į  valstybės tarnautojo vietą. Svečias  su mokiniais aptarė ir valstybines institucijas, kurios turi kovoti su korupcija tai- STT, FNT. Diskutuota, kodėl korupcija yra  blogis?

Minėdami šią dieną atkreipėme dėmesį į vis dar mūsų šalyje egzistuojančią  korupciją. Norint, kad korupcija mažėtų, turime būti patys neabejingi iškilusioms negerovėms.

Už šią pravestą diskusiją dėkojame politikui Apolinarui Niciui.